Ďalší hráč získal 50 000 eur v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER

V utorok 27. decembra si Slováci zahrali predposledný raz v tomto roku v medzinárodnej lotérii Eurojackpot. Slovenskí hráči si tiež zahrali aj v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER, ktorú len pre nich prevádzkuje národná lotériová spoločnosť TIPOS. Práve v tejto doplnkovej hre mal šťastie jeden ďalší hráč, ktorý v prvom poradí získal výhru 50 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Na eurojackpotovom tikete označil, že sa chce zúčastniť na doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. K tomu svojimi číslami vyplnil jedno hracie pole pre samotnú lotériu Eurojackpot a celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu za takúto stávku zaplatil 6 eur.

Výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur, ktoré získal šťastlivec v prvom predplatenom období, mu prinieslo náhodne vygenerované šesťčíslie 9-7-2-9-5-4, ktoré mal na svojom potvrdení o uzavretí stávky. Práve to bolo v utorok 27. decembra 2022 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier. V tomto roku sa doteraz podarilo vyhrať prvé poradie v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER už 14 hráčom. Každý z nich vyhral 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.