Ďalší hráč si vďaka lotérii EXTRA VÝPLATA prilepší o 2 000 eur mesačne

V pondelkovom žrebovaní lotérie EXTRA VÝPLATA zaregistrovala spoločnosť TIPOS jednu výhru v druhom poradí vo výške 24 000 eur. Ďalší hráč si tak prilepší vďaka EXTRA VÝPLATE o 2 000 eur mesačne po dobu jedného roka.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku v lotérii EXTRA VÝPLATA na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o osemtipovú náhodnú stávku a zaplatil za ňu 12 eur.

V žrebovaní výherných čísel pre lotériu EXTRA VÝPLATA, ktoré bolo v pondelok 17. júna boli z prvého osudia vyžrebované čísla 3, 8, 16, 19, 23 a 25, a z druhého osudia powerballové číslo 3. Šťastný hráč mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky všetky čísla, ktoré boli v pondelok vyžrebované z prvého osudia, ale ako powerballové mal číslo 4. Práve to ho delilo od hlavnej výhry 480 000 eur. Hráča však určite poteší výhra z druhého poradia vo výške 24 000 eur. Okrem nej získal vďaka ďalšiemu tipu na stávke aj jednu malú výhru v šiestom poradí vo výške 9,40 eura.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku, ktorú spustila národná lotériová spoločnosť TIPOS 19. maca 2024. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)