Bav sa športovými stávkami. Prichádzajú Bonusy z bufetu!

Viete, čo sa stane, keď sa stretnú hokejisti Bondra, Hecl, Buček a Zuzin s nadanými hercami? Ponúknu vám Bonusy z bufetu! Vychutnať a užívať si ich môžete exkluzívne na TIPOSBET.

Národná lotériová spoločnosť TIPOS spustila začiatkom februára novú reklamnú kampaň na športové stávky – TIPOSBET - Bonusy z bufetu. Tešiť sa môžete na ponuku našich „bufetárov“ a aj na hokejové osobnosti.

Športové stávky sú pre športových nadšencov veľmi príjemnou formou spestrenia zápasov. Či už hrá tím zo slovenskej scény alebo niektorý zo zahraničných futbalových či hokejových gigantov, zážitok z duelu môže u dospelých fanúšikov podporiť stávka cez TIPOSBET. „Spoločnosť TIPOS vo februári podporí novou reklamnou kampaňou jeden zo segmentov internetovej herne – kurzové stávky TIPOSBET. Samozrejme, každý fanúšik športu a športových stávok má vďaka kontu v internetovej herni spoločnosti TIPOS možnosť zahrať si niektorú z lotérií, vyskúšať šťastie v online kasíne či zotrieť si niektorý z eŽrebov,“ informovala z komunikačného oddelenia TIPOSu Adriana Podobová.

Kurzové stávky prostredníctvom internetovej herne, v súčasnosti známe pod značkou TIPOSBET, prevádzkuje TIPOS od februára 2005. „Posledné roky sa zvýšila na TIPOSBETe ponuka live stávok, ktoré majú väčšiu atraktivitu, sú hlavným ťahúňom vkladov na športové podujatia a patria k modernej ponuke stávkových spoločností,“ uviedla Podobová. Dodala, že dlhodobo najobľúbenejšiu trojicu športov pre tipérov tvorí ľadový hokej, futbal a tenis.

Spojenie TIPOSu so slovenským vrcholovým hokejom trvá už niekoľko rokov. TIPOS je generálnym partnerom TIPOS Extraligy a TIPOS Slovenskej hokejovej ligy. Hokejoví fanúšikovia môžu svoje fandenie umocniť aj cez stávky na zápasy TIPOS Extraligy s využitím ponuky rôznych bonusov. „Nová kampaň má nezvyčajnú formu - ponuku TIPOSBETu symbolizuje bufetový stánok, ku ktorému sa idú občerstviť pred zápasom hokejisti. V úlohe bufetárov sa predstavili performerka a slam poetka Mária Ševčíková alias Mara a študent herectva na VŠMU Adrián Hudák. V stánku ponúkajú „Bonusy z bufetu“, ktoré fanúšikom predstavujú štyri hokejové osobnosti – Radovan Bondra, Marek Hecl, Samuel Buček a Peter Zuzin,“ priblížila Podobová.

Reklamný spot Bonusy z bufetu natočila v januári pre TIPOS agentúra MullenLowe GGK na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, ktorý je v súčasnosti známy pod komerčným názvom TIPOS Aréna. V spote vystupujú slovenskí extraligoví hokejisti.

Zaujímavosti z nakrúcania:

  • Pôvodne sa mal na natáčaní zúčastniť aj Branislav Rapáč z HK Spišská N. Ves, avšak deň pred zápasom ho nešťastne zranila strela pukom do tváre a necelých 24 hodín pred natáčaním musela agentúra zohnať alternatívu;
  • Len 12 hodín pred natáčaním sa agentúre podarilo dohodnúť s Marekom Heclom z HKM Zvolen. V spote tak vystupuje „trojzáprah“ zo Zvolena: Peter Zuzin, Radovan Bondra a Marek Hecl;
  • Medzi hokejovými komparzistami je aj jeden člen z produkčného tímu, ktorý bol v minulosti profesionálny hráč a ostatní komparzisti sú bývalí hráči z juniorských kategórií;
  • Natáčanie prebehlo v TIPOS aréne počas jedného dňa;
  • Príprava samotného bufetu na mieste natáčania prebehla v priebehu pár hodín priamo v deň natáčania.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Vždy hrajte zodpovedne.