Ako budú fungovať lotérie v čase Vianoc?

TIPOS zo zákona obmedzí prevádzku lotérii a s nimi spojených služieb počas Štedrého dňa a Prvého vianočného sviatku.

Spoločnosť TIPOS v súlade so zákonom o hazardných hrách v dňoch 24. 12. a 25. 12. 2023 obmedzuje prevádzku číselných lotérií a upravuje žrebovanie výherných čísel pre lotérie, ktoré sa zvyčajne žrebujú v nedeľu a v pondelok. Počas Štedrého dňa (24. decembra) bude hráčom k dispozícii zákaznícka podpora spol. TIPOS do 14:00 h . Na Prvý sviatok vianočný (25. decembra) už bude prevádzka zákazníckej linky v štandardnom režime, t .j. do 22:00.

ČÍSELNÉ LOTÉRIE

V dňoch 24. 12. a 25. 12. 2023 národná lotériová spoločnosť TIPOS neprijíma stávky, nežrebuje a ani nevypláca výhry. Obmedzenie predaja, overovania a vyplácania výhier sa týka aj okamžitých lotérií – žrebov. V tieto dni je možné uzatvoriť stávku len v nadnárodnej lotérii Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER, a to prostredníctvom internetu (eTIPOS.sk) a SMS (prostredníctvom čísla 3333).

Štedrý deň (24. decembra) pripadol v tomto roku na nedeľu. Výherné čísla pre lotérie, ktoré sa žrebujú v nedeľu, sa budú výnimočne žrebovať už v sobotu 23. 12. - ide o lotérie LOTO, LOTO 5 z 35 a o doplnkovú hru JOKER.

Žrebovania pre číselné lotérie, pre ktoré sa bežne uskutočňujú v sobotu, budú zrealizované vo zvyčajnom čase. Pôjde o lotériu KENO 10 s doplnkovou hrou KENO JOKER a lotériu EUROMILIÓNY s doplnkovou hrou EUROMILIÓNY JOKER.

V pondelok 25. decembra bude Prvý sviatok vianočný, a tak sa riadne žrebovanie výherných čísel pre lotériu KENO 10 s doplnkovou hrou KENO JOKER uskutoční až v utorok 26. decembra 2023, teda na Druhý sviatok vianočný.

Od utorka, 26. decembra 2023 (Druhý sviatok vianočný), už budú naplno dostupné všetky služby, ktoré TIPOS ponúka prostredníctvom predajných miest, internetu alebo SMS. Žrebovania výherných čísel pre jednotlivé lotérie sa už budú realizovať štandardne a bez obmedzení. Ide o lotérie KENO 10 s doplnkovou hrou KENO JOKER, EUROMILIÓNY s doplnkovou hrou EUROMILIÓNY JOKER a lotériu Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER.

eKASÍNO

Prevádzka beží bez obmedzení.

KURZOVÉ STÁVKY

Prevádzka beží bez obmedzení.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny a blízkych, a veľa šťastia v novom roku Vám praje TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.