Ako bude fungovať naša herňa a lotérie v čase Vianoc?

Zábava pokračuje aj počas Vianoc! Spoločnosť TIPOS obmedzuje len prevádzku číselných lotérií v dňoch 24. 12. a 25. 12. 2022 v súlade so zákonom o hazardných hrách a upravuje žrebovanie výherných čísel pre lotérie, ktoré sa zvyčajne žrebujú v sobotu a v nedeľu.

eKASÍNO

Prevádzka beží bez obmedzení.

KURZOVÉ STÁVKY

Prevádzka beží bez obmedzení.

ČÍSELNÉ LOTÉRIE

V dňoch 24. 12. a 25. 12. 2022 národná lotériová spoločnosť TIPOS neprijíma číselné lotériové stávky, nežrebuje a ani nevypláca výhry, na ktoré vznikol nárok hráčom lotérií. Obmedzenie predaja, overovania a vyplácania výhier sa týka aj okamžitých lotérií – žrebov.

Štedrý deň (24. decembra) pripadol v tomto roku na sobotu. Výherné čísla pre lotérie, ktoré sa žrebujú v sobotu, sa budú výnimočne žrebovať už v piatok 23. 12. - ide o lotériu EUROMILIÓNY a o doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER.

Žrebovania pre číselné lotérie, pre ktoré sa bežne uskutočňujú v piatok, budú zrealizované vo zvyčajnom čase. Pôjde o lotériu KENO 10 s doplnkovou hrou KENO JOKER a lotériu Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER.

Prvý sviatok vianočný (25. decembra) bude v nedeľu, a tak sa pravidelné nedeľné žrebovania výherných čísel pre lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER uskutočnia v pondelok 26. decembra 2022, teda na Druhý sviatok vianočný. V pondelok budú zverejnené v rámci informácií pre tipujúcich aj výherné čísla pre lotériu Eurojackpot a doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Od pondelka, 26. decembra 2022, už budú naplno dostupné všetky služby, ktoré TIPOS ponúka prostredníctvom predajných miest, internetu alebo SMS. Žrebovania výherných čísel pre jednotlivé lotérie sa už budú realizovať štandardne a bez obmedzení.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny a blízkych, a veľa šťastia v novom roku Vám praje TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.