Aj v piatkovom žrebovaní Eurojackpotu nastala situácia ako na hokeji na ZOH v Pekingu – Fínsko vs. Slovensko

Slovenský hráč vyhral v piatok 18. februára v lotérii Eurojackpot vyše 695 000 eur.

V piatok ráno sme boli svedkami semifinálového hokejového zápasu medzi Fínskom a Slovenskom na zimnej olympiáde v Pekingu. Slovenské mužstvo v náročnom zápase síce prehralo, ale podalo úctyhodný výkon a bude hrať o tretie miesto. Nik v tom čase ešte netušil, že prevahu Fínov pocíti tento piatok ešte jeden Slovák. Večer, po žrebovaní výherných čísel pre lotériu Eurojackpot, sa totiž v druhom výhernom poradí ocitli dvaja Fíni a jeden slovenský hráč. Každý z nich získal v druhom výhernom poradí skvelých 695 392,80 eura. Ak by niektorý z tejto trojice hráčov uhádol okrem piatich vyžrebovaných čísel z prvého osudia aj obe vyžrebované powerballové čísla, tak 32 miliónový jackpot by našiel svojho majiteľa vo Fínsku alebo na Slovensku. Všetkých troch však od fantastickej výhry delilo len jedno neuhádnuté powerballové číslo, a tak si hráči v obľúbenej európskej lotérii zahrajú 25. februára o 44 miliónový jackpot.

Šťastný Slovák sa rozhodol uzatvoriť svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Na tikete pre lotériu Eurojackpot vyplnil svojimi číslami dve hracie polia a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Obsluhe terminálu potom zaplatil 5 eur.

Úspešný slovenský hráč vyhral v Eurojackpote vďaka jednému z dvojice tipov skvelých 695 392,80 eura. Menšiu výhru - 15,40 eura „chytil“ aj na druhý tip. Ide o výhru v 9. poradí. Šťastlivec tak vďaka svojej stávke získal dokopy 695 408,2‬0 eura. Gratulujeme!