SLEDUJTE PRÉMIOVÉ KÓDY A HRAJTE O SKVELÉ AUTO!

(02. 12. 2020)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. pripravila pre fanúšikov hry LOTO ďalšie prémiové žrebovania, v ktorých môžu vyhrať atraktívne automobily KIA OPTIMA,  každé v hodnote viac ako 40 tisíc eur. Hrá sa až o sedem nových automobilov, šanca je vysoká. Stačí si odložiť potvrdenie o uzatvorení stávky aj v prípade, že hráč nevyhrá finančnú výhru.

Víťazná jazda s LOTOm pokračuje aj vo vianočnom období. Séria ďalších štyroch nedeľných prémiových žrebovaní sa začína 6. decembra a skončí sa hneď po vianočných sviatkoch, t. j. 27. decembra. Do prémiového žrebovania sa súťažiaci už môžu zapájať.

Do špeciálnych prémiových žrebovaní bude zaradená každá stávka pre nedeľné žrebovanie v číselnej lotérii LOTO uzatvorená na predajných miestach TIPOS-u, cez internet alebo prostredníctvom SMS v období do 27. decembra 2020 (vrátane). „Prémiového žrebovania sa automaticky zúčastňujú aj tí zákazníci, ktorí využívajú predplatené stávky. Je veľmi dôležité, aby si zákazník odložil potvrdenie o uzatvorení stávky, kde má uvedený prémiový kód, lebo v prípade, ak nevyhrá finančnú časť výhry, môže vyhrať auto. A práve týmto kódom sa musí preukázať,“ vysvetľuje Dáša Kubovičová, manažérka úseku žrebov a lotérií TIPOS.

Prémiové žrebovania s TIPOS-om sú vítaným spestrením číselných hier. Obdobné prémiové žrebovanie bolo aj na jeseň. „Kým v jesennom žrebovaní boli vyžrebovaní piati výhercovia áut KIA Optima, vianočné prémiové žrebovanie bude na výhry ešte bohatšie,“ avizuje Kubovičová. V decembri je totiž pre hráčov pripravených až sedem automobilov. V prvom žrebovaní sa bude hrať o dve vozidlá. V druhom i treťom žrebovaní bude možné vyhrať po jednom aute a vo štvrtom prémiovom žrebovaní, ktoré pripadne na 27. decembra, sa bude hrať až o tri atraktívne vozidlá značky KIA OPTIMA.

Čo musíte urobiť pre to, aby sa na vás usmialo šťastie?

  1. Podajte si stávku v hre LOTO s minimálne jedným vyplneným hracím poľom – tipom.
  2. Urobte tak v období do 27. decembra 2020 (vrátane), pričom stávka musí byť podaná pre nedeľné žrebovanie.
  3. Spôsobov ako tipovať svoje šťastné čísla je hneď niekoľko – cez internet na etipos.sk, na predajných miestach spoločnosti TIPOS alebo odoslaním príslušnej SMS na číslo 3333.
  4. Potvrdenie o uzatvorení stávky nevyhadzujte. A to ani v prípade, že ste nevyhrali finančnú výhru. Každá uzatvorená stávka má totiž svoj unikátny prémiový kód. Ten bude zaradený do prémiového žrebovania v závislosti od počtu uzatvorených tipov na jednej stávke – koľko tipov bude na stávke, toľkokrát bude prémiový kód zaradený do žrebovania o automobil. A to bez ohľadu na to, či ste vyhrali alebo nevyhrali finančnú výhru.

O tom či ste sa stali majiteľom novučičkého automobilu, sa dozviete v pravidelnom nedeľnom žrebovaní, počas ktorého bude vyžrebovaný príslušný počet prémiových kódov. Tie nájdete aj na webstránke www.tipos.sk.

 

www.tipos.sk

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Bleskové turnaje
Rozdeľ si bonus 20 000 €