NEUVERITEĽNÉ! SLOVENSKO MÁ ĎALŠIEHO MILIONÁRA

(25. 11. 2020)

Na Slovensku pribudol vďaka hrám spoločnosti TIPOS ďalší milionár. Šťastlivec vyhral v žrebovaní obľúbenej číselnej hry LOTO 1 948 654 eur.

„Máme ďalšiu fantastickú správu. Po neuveriteľnej výhre takmer 59 mil. eur uplynulý mesiac v Eurojackpote máme na Slovensku ďalšieho milionára. V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre prvý ťah hry LOTO padol jackpot vo výške 1 948 654 eur. V hre LOTO je to v tomto roku už tretia výhra, ktorá je vyššia ako milión eur,“ informovala Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Ako ďalej Skokanová uviedla, šťastný hráč uzatvoril svoju lotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS na strednom Slovensku. „Hráč na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami šesť hracích polí – stĺpcov a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil 6,50 eur.“

Hovorkyňa uviedla, že čerstvý výherca lotového jackpotu je už 70. hráčom* v 27-ročnej existencii spoločnosti TIPOS, ktorý sa stal milionárom vďaka číselným lotériám. „Rok 2020 je z hľadiska počtu nových lotériových milionárov skutočne výnimočným. TIPOS tento rok eviduje až 7 hráčov, ktorí získali miliónové výhry. Historicky je to vôbec najvyšší ročný prírastok a do konca roka môže tento počet ešte stúpnuť,“ povedala Skokanová.

Jackpot 1 948 654 eur z prvého ťahu hry LOTO patrí medzi 50 najvyšších výhier. „V rebríčku najvyšších výhier v histórii spol. TIPOS je aktuálne na 32. mieste,“ dodala Skokanová z TIPOS-u.

* ide o hráčov - výhercov, ktorí doteraz získali výhru 1 milión eur alebo vyššiu (aj v prepočte z SKK na EUR).

www.tipos.sk

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Bleskové turnaje
Rozdeľ si bonus 20 000 €