HRÁČI SA PRESÚVAJÚ NA INTERNET

(09. 11. 2020)

Pandémia koronavírusu sa dotkla väčšiny obyvateľstva Slovenska a neobišla takmer žiadnu z oblastí spoločenského života. Dotkla sa aj zmeny správania sa hráčov a fanúšikov lotérií a športových stávok. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. v tejto súvislosti zaznamenala, že v prvej vlne pandémie, ktorá bola v prvom a druhom kvartáli 2020, sa významná časť hráčov presunula z kamenných predajní na internet.

„Možnosti zábavy a hier na internete sú v súčasnosti naozaj široké. Digitalizácia totiž zasiahla aj túto sféru. Hráči sa vo významnej miere presunuli do online priestoru, čo spôsobila najmä pandémia. Keďže TIPOS ponúka cez internet aj číselné lotérie a elektronické žreby, v online priestore nám počas prvej vlny pandémie príjmy rástli. Napríklad v prípade online číselných lotérií evidujeme až dvojnásobok hráčov oproti plánu,“ informovala hovorkyňa TIPOSu Ivana Skokanová. Významný nárast sme zaznamenali v eKasíne. V tejto oblasti ide o 60 %-ný nárast v počte hráčov na internetovom portáli spoločnosti TIPOS oproti plánu,“ dodala Skokanová.

„Koronavírus má veľký dopad najmä na športové stávky, tie utrpeli najviac. Veľa športových podujatí bolo totiž obmedzených. Obmedzenia týkajúce sa počtu ľudí na športových zápasoch výrazne ovplyvnili aj správanie sa fanúšikov. Aj tí teda prešli do online priestoru,“ vysvetlila Skokanová.

Nárast hráčov v online priestore TIPOS-u je dôkazom toho, že ľudia sa ani v čase karantény nevzdali  hier a zábavy. „Internetový herný portál spol. TIPOS je moderným prostriedkom zábavy, ktorý dokáže rovnocenne nahradiť návštevu predajného miesta, zberne a herne. Hráči si nové technologické možnosti stávkovania obľúbili,“ uviedla Skokanová.

Podľa hovorkyne TIPOS-u zamestnanci národnej lotériovej spoločnosti neustále pracujú na skvalitňovaní a zatraktívnení herného portálu eTIPOS.sk. Našim cieľom je ponúknuť hráčom zábavu. Preto kladieme dôraz na to, aby naši hráči našli na našom portáli vždy nejaké inovácie, nové hry, bonusy či turnaje. Nezabúdame ani na bezpečnosť internetového hráčskeho prostredia. TIPOS je držiteľom certifikátu Svetovej lotériovej asociácie WLA-SCS, podľa ktorého naša spoločnosť dodržiava Štandard systému riadenia bezpečnosti.“

www.tipos.sk

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Vianočné turnaj
Získaj podiel zo 60 000 €
Vianočná lotéria je späť
Loto prémia
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov