VO VYSOKEJ HRE JE STÁLE V „HRE“ EŠTE JEDNA HLAVNÁ VÝHRA

(26. 10. 2020)

Žreby VYSOKÁ HRA sa stali v tomto roku skutočným bestsellerom. Prvá edícia z tejto okamžitej lotérie bola vypredaná už za 6 týždňov, pričom emisia v počte 350 000 kusov v minulosti bežne stačila na celý rok. Vypredala sa aj druhá, rovnako veľká edícia a na rad prišla tretia dotlač obľúbeného žrebu. Hlavné výhry z dvoch edícií už našli svojich šťastných majiteľov. Teraz sa čaká na tretieho šťastlivca, ktorý si z VYSOKEJ HRY vytiahne žreb s výhrou 200 000 eur.

Všetkých 350 000 žrebov z prvej edície Vysokej hry bolo vypredaných za krátkych 6 týždňov. „Žreby  Vysokej hry sa stali veľmi obľúbenými, čo nás nesmierne teší. Veď ani nie po mesiaci od uvedenia lotérie do predaja sa už jeden z fanúšikov žrebov našej spoločnosti stal aj výhercom hlavnej, 200-tisícovej výhry. Prvý 200-tisícový žreb Vysoká hra bol zakúpený v Nitrianskom kraji. Výherca si uplatnil nárok na výhru v prvej polovici júla,“ informovala Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS. 

Pre veľký záujem sa národná lotériová spoločnosť TIPOS rozhodla vydať ďalšiu edíciu populárneho žrebu. Druhá edícia išla do predaja v rovnakom objeme a s rovnako veľkými výhrami ako prvá. „Ďalších 350-tisíc žrebov z emisie Vysoká hra dala spoločnosť TIPOS dotlačiť ešte koncom leta, aby sa do predaja dostali ešte začiatkom septembra. Aj táto edícia zaznamenala rovnaký úspech a žreby Vysoká hra sa opäť vypredali,“ uviedla hovorkyňa TIPOSu. Druhá 200-tisícová výhra čakala na svojho majiteľa do októbra. „V druhej polovici októbra sme vyplatili ďalšiu 200-tisícovú výhru zo žrebovej emisie Vysoká hra, a to hráčovi, ktorý si žreb zakúpil v Žilinskom kraji,“ dodala Skokanová.

Dopyt po žreboch Vysoká hra nepoľavil ani po vypredaní druhej edície. Do tretice nasledovala ďalšia dotlač. „K tomuto kroku pristúpila spoločnosť TIPOS koncom septembra. Tretia edícia je tiež v 350-tisícovom náklade. V tomto množstve je opäť viac ako tretina žrebov výherných, medzi nimi je aj jeden s výhrou 200-tisíc eur. Kúpiť si žreb Vysoká hra sa oplatí,“ uviedla Skokanová a dodala, že nárok na výhru zo žrebovej emisie Vysoká hra si možno uplatniť až do 16. augusta 2021.

Naspäť

Vianočné turnaj
Získaj podiel zo 60 000 €
Vianočná lotéria je späť
Loto prémia
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov