Hra LOTO 5 z 35 má ďalšieho výhercu jackpotu

(23. 04. 2020)

Hra LOTO 5 z 35 má po stredajšom žrebovaní ďalšieho výhercu jackpotu. „Výherca si bude môcť na svoj účet pripísať 30 417,96 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Šťastný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. „Hráč vyplnil na tikete pre hru LOTO 5 z 35  šesť hracích polí - stĺpcov svojimi číslami. Do hry tak vložil 3 eurá," uviedol Čépe. Zo šiestich tipov na hráčovej stávke mu šťastie priniesol tip s číslami 4, 8, 14, 25 a 31.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Nové hry so slovenskými jackpotmi
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka