Jackpot z hry LOTO 5 z 35 si rozdelia dvaja hráči

(02. 04. 2020)

Na 1. apríl 2020 budú pravdepodobne dlho spomínať dvaja hráči „malého lota". V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 53 mali totiž ohromné šťastie. „V stredajšom  prvoaprílovom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 53 padol jackpot, ktorý si rozdelia dvaja hráči. Každý z nich si bude môcť pripísať na svoj účet výhru vo výške 49 036,58 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Hovorca ďalej uviedol, že spol. TIPOS v tomto roku eviduje už šesť prípadov, kedy si jackpot alebo výhru v prvom výhernom poradí v hre LOTO 5 z 35 rozdelili dvaja, či dokonca viacerí hráči.

Prvý úspešný hráč zo stredajšieho žrebovania „malého lota" uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. „Hráč veril svojim číslam. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 nimi vyplnil šesť hracích polí - stĺpcov. Jeho vklad do hry bol 3 eurá," informoval Čépe.

Druhý šťastný hráč uzatvoril svoju stávku prostredníctvom príslušnej SMS odoslanej na číslo 3333. „Aj tento hráč veril svojim číslam. Do príslušnej textovej správy napísal čísla  4, 6, 13, 26 a 27. Práve tie boli vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35 v stredajšom žrebovaní," uviedol hovorca a dodal, že tento šťastný hráč vložil do hry 0,50 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o  číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Nové hry so slovenskými jackpotmi
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka