V hre LOTO 5 z 35 padol ďalší jackpot

(09. 03. 2020)

V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 padol ďalší jackpot. „Šťastný výherca si bude môcť pripísať na svoj účet 86 231,82 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Úspešný hráč uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. „Hráč vyplnil šesť hracích polí - stĺpcov svojimi číslami. K šiestim tipom na tikete si zvoli aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Hráč za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 3,50 eura," uviedol Čépe. Hovorca ďalej dodal, že hráčovi priniesol šťastie tip s číslami 6, 14, 25, 29 a 33. „Vďaka nemu získal v nedeľu skvelý jackpot vo výške viac ako 86-tisíc eur."

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Nové hry so slovenskými jackpotmi
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka