Doplnková hra JOKER má ďalšieho výhercu jackpotu

(02. 03. 2020)

Doplnková hra JOKER má po nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia ďalšieho výhercu jackpotu. „Šťastný hráč získal v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, jackpotovú výhru 61 689,40 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Výherca jackpotu z doplnkovej hry JOKER uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. „Účasť v doplnkovej hre JOKER si šťastný hráč priplatil k jednotipovej stávke v hre LOTO 5 z 35. Za takúto stávku zaplatil 1 euro," uviedol Čépe.

Hovorca ďalej povedal, že tento rok doteraz padol jackpot v doplnkovej hre JOKER trikrát. „Najvyššou výhrou, ktorá bola v tomto roku doteraz dosiahnutá v doplnkovej hre JOKER, bol rekordný jackpot vo výške 574 622,05 eura. Túto výhru získal v žrebovaní 9. februára hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji," pripomenul Čépe.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Nové hry so slovenskými jackpotmi
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka