Šťastný hráč vyhral v 2. ťahu hry LOTO 500 000 eur

(17. 02. 2020)

V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO bola v druhom ťahu hry dosiahnutá výhra v prvom poradí. „Šťastný hráč vyhral skvelých 500 000 eur," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že tento rok bola výhra v prvom poradí druhého ťahu hry LOTO dosiahnutá už po druhý raz. „Prvýkrát v tomto roku sa to podarilo jednému hráčovi v žrebovaní 2. januára."

Hráč, ktorý je od nedele vďaka hre LOTO bohatší o pol milióna eur, uzatvoril svoju šťastnú stávku prostredníctvom herného portálu eTIPOS.sk. „Cez svoje internetové hráčske konto uzatvoril osemtipovú stávku. Spoľahol sa pri tom na svoje čísla a k hre LOTO si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za celú stávku zaplatil 8,50 eura," uviedol hovorca spol. TIPOS. Čépe dodal, že okrem výhry v prvom poradí vyhral tento hráč v druhom ťahu hry LOTO aj dve výhry v siedmom poradí v celkovej hodnote 6 eur.

V nedeľu sa zvlášť darilo aj ďalšiemu hráčovi hry LOTO. Avšak tento hráč uspel v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. „Šťastlivec vyhral v doplnkovej hre JOKER jackpot vo výške 28 831,55 eura," povedal Čépe a dodal, že víťazný hráč uzatvoril stávku za 2,50 eura na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Košickom kraji. „Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k dvojtipovej stávku v hre LOTO."

Šťastena v nedeľu priala aj hráčom „malého lota." „Jackpot z nedeľného žrebovania výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 si rozdelia traja hráči. Každý z nich získal jackpotovú výhru vo výške 21 305,27 eura," informoval hovorca.

Prvý z trojice výhercov uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. v Trnavskom kraji. „Hráč veril svojim číslam, na tikete pre hru LOTO 5 z 35 nimi vyplnil 4 hracie polia - stĺpce. Za takúto stávku zaplatil 2 eurá," povedal Čépe. Hovorca ďalej uviedol, že aj druhý jackpotový výherca uzatvoril svoju stávku na jednom z obchodných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. „Tento hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel pre svoju dvojtipovú stávku. Jeho vklad do hry bol 1 euro."

Posledný z trojice jackpotových víťazov uzatvoril stávku v „malom lote" na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. „Hráč veril svojim číslam, na tikete pre hru LOTO 5 z 35 nimi vyplnil dva stĺpce a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Celú stávku si ešte predplatil na 4 žrebovania a obsluhe terminálu tak za ňu zaplatil 6 eur."

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO. 

Naspäť

Hraj zodpovedne z domu
Najlepšia ponuka
Lotérie cez SMS na č. 3333