V doplnkovej hre JOKER padol nový rekordný jackpot

(10. 02. 2020)

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol nový rekordný jackpot. „Šťastný hráč si na svoj účet bude môcť pripísať skvelých 574 622,05 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Výherca lákavého jackpotu z doplnkovej hry JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, uspel so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest v Banskobystrickom kraji. „Doplnkovú hru JOKER si šťastný hráč priplatil k dvojtipovej stávke v hre LOTO. Za celú stávku zaplatil 2,50 eura," uviedol Čépe.

Takmer 575-tisícový jackpot sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval od 13. októbra 2019. Ako ďalej hovorca uviedol, ide o prvý jokerový jackpot, ktorý prekonal hranicu pol milióna eur. „Do nedeľného žrebovania kraľovala v rebríčku najvyšších jokerových jackpotov výhra 417 169,15 eura. Takýto jackpot padol v doplnkovej hre JOKER 12. decembra 2018," pripomenul Čépe.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Eurojackpot je na maxime!
Želáme vám krásne sviatky