Prvý novembrový víkend bol v znamení skvelých výhier v číselných lotériách

(04. 11. 2019)

Prvý november pripadol tento rok na piatok, kedy sa v lotérii Eurojackpot hralo o jackpot vo výške 65 000 000 eur. Jackpot tentokrát nezdolal nik, a preto sa už 8. novembra bude hrať o 79-miliónov eur. Avšak na prvý novembrový deň aj tak asi nezabudne jeden zo slovenských eurojackpotových hráčov, ktorému multimiliónová výhra unikla len o jedno číslo. „Spoločnosť TIPOS v piatok zaznamenala, že jednu výhru v druhom poradí vo výške 266 080,40 eura získal slovenský hráč," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Hovorca ďalej uviedol, že výhru v druhom poradí získali aj štyria nemeckí hráči, jeden španielsky hráč, jeden Nór, jeden Slovinec a jeden Poliak.

Hovorca ďalej informoval, že šťastný Slovák vyhral 266 080,40 eura vďaka stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. „Hráč sa pri uzatváraní štvortipovej stávky spoľahol na náhodný výber čísel. Popritom sa rozhodol aj pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Za celú stávku tak zaplatil 9 eur." Čépe dodal, že tento rok doteraz získalo výhru v druhom poradí lotérie Eurojackpot päť hráčov zo Slovenska.

V nedeľu 3. novembra sa darilo aj jednému z hráčov hry LOTO 5 z 35. „Šťastie v podobe výhry v prvom poradí vo výške 15 971,20 eura si našlo hráča, ktorý vyhral vďaka stávke uzatvorenej na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji," uviedol Čépe. Podľa hovorcu sa šťastný hráč „malého lota" pri uzatváraní stávky spoliehal na svoje čísla. „Na tikete nimi vyplnil 2 hracie polia - stĺpce a do hry tak vložil jedno euro. Šťastie mu priniesol tip s číslami 5, 10, 12, 16 a 28."

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Vyskúšaj nový žreb o 200 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov
Tipuj o 1 000 € každý týždeň