V doplnkovej hre JOKER padol ďalší skvelý jackpot

(29. 07. 2019)

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol ďalší skvelý jackpot. „Šťastný hráč vyhral v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, jackpot 384 931,05 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Jokerový jackpot vyhral hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji. „Účasť v doplnkovej hre JOKER si šťastný hráč priplatil k jednotipovej stávke v hre LOTO. Za svoju stávku zaplatil 1,50 eura," uviedol Čépe.

Hovorca ďalej povedal, že výhra 384 931,05 eura, ktorá bola dosiahnutá v žrebovaní 28. júla 2019, je momentálne druhou najvyššou výhrou v histórii doplnkovej hry JOKER. „Na prvom mieste je výhra vo výške 417 169,15 eura, ktorá bola dosiahnutá v žrebovaní 12. decembra 2018. Získal ju hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji."

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Spin & Win
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka