Hráč sa spoľahol na náhodné čísla a v hre LOTO vyhral pol milióna eur

(31. 01. 2019)

Posledná januárová streda bola šťastným dňom pre jedného z hráčov hry LOTO. „V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre druhý ťah hry LOTO bola dosiahnutá výhra v prvom poradí. Šťastný hráč získal 500 000 eur," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji. „Hráč sa rozhodol pre náhodný výber čísel. Uzatvoril trojtipovú stávku v hre LOTO a zvolil si aj možnosť účasti v doplnkovej hre JOKER," uviedol hovorca. Čépe dodal, že hráč si svoju stávku predplatil na dve žrebovania. „Za takúto stávku zaplatil 7 eur."

Spol. TIPOS zaznamenala hráčsky úspech aj v stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35. V „malom lote" totiž padol jackpot, ktorý si rozdelia traja hráči. „Každý z trojice výhercov si bude môcť na svoj účet pripísať sumu vo výške 11 043,85 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Prvý z trojice výhercov mal šťastie vďaka štvortipovej stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji. „Hráč veril svojim číslam a jeho vklad do hry bol dve eurá," uviedol hovorca.

Druhý hráč skúšal šťastie v Trenčianskom kraji. „Tento hráč uzatvoril šesťtipovú stávku v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Takúto stávku si predplatil na dve žrebovania a zaplatil za ňu 7 eur," informoval Čépe a dodal, že aj tento hráč sa spoľahol na svoj výber čísel.

Tretí hráč uzatvoril svoju stávku v „malom lote" tiež na jednom z predajných miest v Trenčianskom kraji. „Aj on veril svojim číslam a vyplnil nimi šesť hracích polí - stĺpcov. Jeden stĺpec obsahoval čísla 4, 6, 7, 20 a 26 a práve tie sa zhodovali s vyžrebovanými číslami," povedal hovorca. Čépe dodal, že tento hráč si okrem stávky v hre LOTO 5 z 35 zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. „Za celú stávku zaplatil 3,50 eura."

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Týždenne rozdávame 1 000 €
Vyskúšaj nový žreb o 200 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov