Vstúpte do nového roka 2017 bohatší o 90 miliónov eur!

(28. 12. 2016)

Tomu sa hovorí poriadna oslava konca roka! V lotérii Eurojackpot sa tento týždeň hrá o najvyššiu možnú hlavnú výhru, rovných 90 miliónov eur. Podať si stávku v lotérii Eurojackpot a na Silvestra sa dozvedieť, že ste šťastným výhercom, tomu sa hovorí čerešnička na torte či ideálne zakončenie starého roka. Číselná lotéria Eurojackpot prináša svojim hráčom mnohé prekvapenia a nie je vylúčené, že už tento piatok padne rozprávková hlavná výhra. Na to, aby ste sa možno práve vy stali šťastným výhercom 90 miliónov eur a odštartovali nový rok 2017 s astronomickou výhrou, stačí málo. Tipnúť si sedem čísel a hrať Eurojackpot! Čas na uzatvorenie stávky je len do tohto piatka do 18. hodiny.

 


Pozor, ak chcete hrať tento týždeň o rekordnú 90 miliónovú sumu, stávku v lotérii Eurojackpot si musíte podať do tohto piatka do 18. hodiny. Hrajte a roztočte koniec roka 2016 s výhrou, ktorá vám od základov zmení život!   

Tridsiateho decembra, teda už tento piatok krátko po 20. hodine večer sa vo fínskych Helsinkách opäť žrebujú šťastné čísla v lotérii Eurojackpot a keďže tento týždeň je v hre rovných 90 miliónov eur, šanca, že Jackpot padne, prudko stúpa. Do lotérie Eurojackpot sa môžu už druhý rok zapojiť aj slovenskí hráči a kto vie, možno 90 miliónová hlavná výhra skončí práve v našich zemepisných šírkach. K tomu, aby ste práve vy boli šťastným výhercom a vykročili do nového roka 2017 bohatší o desiatky miliónov eur, stačí urobiť len pár krokov. V prvom rade si treba tipnúť šťastných sedem čísel, teda 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Následne môžete uzatvoriť  stávku buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom SMS, webovej stránky www.etipos.sk alebo mobilnej aplikácie.

Naspät

Týždenne rozdávame 1 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov