Slovenský lyžiar Adam Žampa žreboval hry spoločnosti TIPOS

(27. 10. 2015)

Pondelkové žrebovanie hier KENO 10 a KENO JOKER spoločnosti TIPOS bolo veľmi netradičné. Namiesto známej moderátorky Barbory Rakovskej sa po prvýkrát žrebovania zhostil náš úspešný lyžiar Adam Žampa. A išlo mu to veru skvelo! „Zo začiatku som si myslel, že žrebovanie nebude až taký problém. Začiatok bol v pohode, ale keď som čítal čísla, tak to bolo už trošku horšie. Určite to bola zaujímavá skúsenosť. A určite by som sa aj do budúcna nechal na niečo podobné nahovoriť," povedal so smiechom jeden z našich najlepších lyžiarov, ktorý Slovensko úspešne reprezentuje na mnohých pretekoch po celom svete.

A ako je to u Adama s tipovaním? „Raz za čas si chodím staviť. Keď som doma na Slovensku, tak pokúšam šťastie. Vsádzam najmä na LOTO. Tam sú veľmi zaujímavé výhry. Dnes pri žrebovaní som čítal, že Jackpot v lotérii Eurojackpot má hodnotu 18 miliónov eur - a to už je fakt veľká čiastka, ktorá dokáže brutálne zmeniť život. Určite by to bolo veľmi zaujímavé vyhrať. Pôjdem to vyskúšať," dodal Adam.

Adam si vďaka spoločnosti TIPOS vyskúšal po prvýkrát vo svojom živote aj rolu herca z reklamy. Spolu s obľúbenou speváčkou Evou Mázikovou si zahrali v reklame na Národnú bločkovú lotériu. „Bolo to veľmi zaujímavé, najmä s Evou Mázikovou. Dovtedy som ju nepoznal. Zistil som, že je veľmi podobný typ ženy ako moja babka. Je veľmi príjemná, doteraz si sem-tam píšeme. Veľmi mi drží palce. Veľmi ma tešilo, že som v reklame mohol byť, aj keď mi veľa ľudí povedalo, že mi tam odsekli jazyk a nevedel som nič povedať. Tak teraz som to pre zmenu ukázal a celé žrebovanie som odmoderoval," uviedol s úsmevom Adam Žampa.

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského výboru a Slovenského olympijského tímu a každoročne partnerom významných športových podujatí a projektov na Slovensku.

Lyžiar Adam Žampa na jedno žrebovanie vymenil moderátorku Barboru Rakovskú.

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov