Skvelý turnaj výherných prístrojov je späť!

(20. 07. 2015)

Zapojte sa do obľúbeného turnaja výherných prístrojov na eTIPOS.sk a hrajte o kredit v hodnote až 60 €! Desať najlepších hráčov si každý týždeň rozdelí výhry v hodnote 150 €.

Prihláste sa na eTIPOS.sk, vložte vklad, vyberte si z ponuky súťažných výherných prístrojov a roztočte valce plné peňazí.
Pre každý týždeň turnaja sme pre vás pripravili päť skupín výherných prístrojov. Vytočte si svoju výhru v jednotlivých kolách: Divočina, Hollywood, Fantasy, Poklady a Klasika.

Zažite divočinu v 1. kole turnaja s výhernými prístrojmi Bush Telegraph, Tiger vs Bear, Adventure Palace, Wolf Pack, Bengal Tiger a Twisted Circus.

Zvýšte šancu na výhru aj prostredníctvom získaných bonusov.

Vychutnajte si skvelú kasínovú zábavu na eTIPOS.sk!

Chcem hrať

Nie ste náš hráč? Ak sa teraz zaregistrujete, môžete na 1. vklad získať extra bonus až 350 €!

eTIPOS.sk

Je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, zábavné hry, internetové stávky, live stávky a číselné lotérie cez internet.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov