Roztočte valce plné peňazí!

(18. 02. 2015)

Zapojte sa do atraktívneho turnaja výherných prístrojov na eTIPOS.sk a hrajte o kredit až 350 €!

Desať najlepších hráčov si každý týždeň rozdelí kredit do eTIPOS.sk kasína v hodnote až 1 000 €! Stačí sa prihlásiť na eTIPOS.sk, vložiť  vklad, vybrať si z ponúkaných súťažných výherných prístrojov v príslušnom týždni a roztočiť valce plné výhier.

Každý týždeň je charakteristický inou skupinou výherných prístrojov s konkrétnymi hrami. Pre jednotlivé týždne sme pre vás pripravili päť skupín výherných prístrojov: Divočina, Hollywood, Fantasy, Poklady a Klasika.

Zúčastnite sa 1. kola turnaja a zažite divočinu s výhernými prístrojmi Bush Telegraph, Tiger vs Bear, Adventure Palace, Wolf Pack, Bengal Tiger, Twisted Circus.

Výherné prístroje vám okrem fantastických výhier ponúkajú možnosť zvýšiť šancu na výhru prostredníctvom bonusov.

Vychutnajte si skvelú atmosféru výherných prístrojov a vytočte si svoju výhru na eTIPOS.sk!

Chcem hrať

Nie ste náš hráč? Ak sa teraz zaregistrujete, môžete na 1. vklad získať extra bonus až 350 €!

eTIPOS.sk

Je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, zábavné hry, internetové stávky, live stávky a číselné lotérie cez internet.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov