Na eTIPOS.sk sa hrať oplatí!

(12. 02. 2015)

Aj v tomto roku hrajte na eTIPOS.sk, ktorý vás odmení bonusmi!

Zaregistrujte sa na eTIPOS.sk a čaká na vás Uvítací bonus v hodnote 10 € a pre náročnejších kasínových hráčov aj Extra bonus na 1. vklad až 350 €.

Máte už konto na eTIPOS.sk vytvorené? TIPOS si váži svojich hráčov, a preto ich za vernosť odmeňuje. Pre kasínových nadšencov má eTIPOS.sk pripravený eCasino vernostný bonus v hodnote až 350 €.

Znalcov športu poteší TIPKURZ vernostný bonus až 150 €. A výhru na športových stávkach možno vylepšiť vďaka skvelému kurzovému bonusu so zvýhodnením až 100%!

Zabavte sa na eTIPOS.sk a TIPOS vás odmení niektorým z bonusov!

Chcem hrať

 

Bonusové programy eTIPOS.sk kasíno:

 

Bonusové programy eTIPOS.sk športové stávky:

 

eTIPOS

Je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, zábavné hry, internetové stávky, live stávky a číselné lotérie cez internet.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov