Ešte viac zábavy vo vašom mobile na eTIPOS.sk!

(05. 02. 2015)

Zahrajte si fantastické kasínové hry prostredníctvom smartfónov! Obohatili sme mobilnú verziu kasína na eTIPOS.SK o ďalšie atraktívne výherné prístroje a hry!

Vyskúšajte si vaše obľúbené automaty a hry kdekoľvek a kedykoľvek! Roztočte valce automatu Avalon, Ladies Nite, Mermaids Millions, Tomb Raider, High Society. Alebo skúste šťastie v novom European Blackjack Gold, European Roulette či video pokeri Jacks or Better a môžete získať vernostný bonus v hodnote až 350 €!

Stačí, ak si vo vašom smartfóne zvolíte na eTIPOS.SK sekciu kasíno odkiaľ budete presmerovaný do mobilného kasína alebo nižšie kliknite na „Chcem hrať!“. Vaše obľúbené hry môžete hrať aj cez mobilnú aplikáciu kliknutím na sekciu mobil.

Užite si skvelé kasínové hry vo vašom mobile!

Chcem hrať

Nie ste náš hráč? Ak sa teraz zaregistrujete, môžete na 1. vklad získať extra bonus až 350 €!

 

eTIPOS

Je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, zábavné hry, internetové stávky, live stávky a číselné lotérie cez internet.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov