OZNAM: Na Nový rok sa nepríjimajú stávky, obmedzenia sa netýkajú internetovej herne

(28. 12. 2014)

Záver starého roka a začiatok nového sa dotkne aj prevádzky lotériových hier spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Na Silvestra, 31. decembra 2014, ktorý pripadne na stredu, bude možné uzatvoriť kurzové stávky v službe TIPKURZ.SK len do 16:00. Bez obmedzení však bude fungovať internetová herňa. V tento deň prebehne tradičné stredajšie žrebovanie číselných lotériových hier  LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a KENO JOKER, na ktoré si budú môcť hráči staviť do 17:45.

Prvý január 2015 - Nový rok pripadne na štvrtok. Tento dátum je štátnym sviatkom - Dňom vzniku Slovenskej republiky. Preto sa nebudú žrebovať výherné čísla v hrách KENO 10 a KENO JOKER. Technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier budú vypnuté. Obmedzenie sa netýka internetovej herne. Kurzové stávky v službe TIPKURZ.SK však budú zapnuté až od 11:00. TIPOS zabezpečí príjem stávok do internetových hier a aj výplatu výhier v štandardnom režime.

V piatok 2. januára 2015 budú už všetky služby spol. TIPOS fungovať v štandardnom režime, budú sa prijímať stávky, vyplácať výhry a žrebovať v obvyklých časoch určených pre jednotlivé lotérie.

Veselé prežitie Silvestra a novoročných osláv Vám želá TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Gratulujeme
Henry už čaká
Kasíno Turnaj
Loto prémia
Skontrolujte si prémiový kód
Tipujte lotérie online
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov