„VYSTREĽTE SI ŽREBY!" na fan page spoločnosti TIPOS

(19. 02. 2013)

TIPOS pripravil pre svojich fanúšikov na sociálnej sieti Faceebook novú súťaž „VYSTREĽTE SI ŽREBY!", ktorá je spojená so žrebovou emisiou „AMOR A DIABOL".  Súťaž je časovo limitovaná od 12. februára do 17. marca 2013.

Každému návštevníkovi záložky „VYSTREĽTE SI ŽREBY!" na fanpage TIPOS-u je priradených jeho 20 priateľov k jednotlivým políčkam virtuálneho kolesa šťastia. Súťažiaci vystrelí na roztočené koleso šťastia virtuálny šíp, ktorý zasiahne jedného z jeho priateľov. Tento priateľ, rovnako ako súťažiaci,  má nárok na zotretie jedného virtuálneho žrebu za deň. V prípade, že súťažiacemu nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu priateľ, ktorému sa má virtuálny žreb poslať, môže roztočiť a vystreliť šíp opakovane. Každý hráč sa môže zúčastniť na súťaži jedenkrát za deň, čiže má spolu 33 ráz šancu zabojovať o výhru.
Každý súťažiaci alebo jeho priateľ s výherným virtuálnym žrebom získava ako výhru dvadsať reálnych  stieracích žrebov „AMOR A DIABOL" vydaných spoločnosťou TIPOS. Na týchto žreboch je možné vyhrať až 10 000 eur, čiže každý súťažiaci ma zaujímavú šancu výrazne znásobiť svoju výhru. Okrem výhry vo forme žrebov sa hrá aj o dvesto päťeurových kreditov do herne TIPOS-u na www.tipos.sk .

TIPOS má fan page na sociálnej sieti Facebook od konca októbra 2011. Aktuálne eviduje už viac ako 46 tisíc fanúšikov. Fanúšikovia si na  stránke nájdu množstvo informácií a zaujímavostí zo sveta lotérií, hier či športu. Nechýbajú ani informácie o rôznych rekordoch a nezvyčajných udalostiach.

Naspät

Vyskúšaj nový žreb o 200 000 €
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov
Tipuj o 1 000 € každý týždeň