TIPOVANIE CEZ INTERNET

(09. 11. 2004)

Od 8.novembra 2004 je možné podávať stávky číselných hier LOTO, LOTO 5z35, EUROMILIÓNY a KENO10 aj cez internet. Každá takto podaná stávka je rovnocenná so stávkou podanou v klasickej zberni. Elektronická zberňa je prístupná na adrese https://hry.etipos.sk/ alebo si môžete tipnúť svoje šťastné čísla cez mobilnú aplikáciu.

Tipnite si klasicky alebo naživo cez LIVE stávky

Tipovanie cez internet je už dnes štandardom aj na Slovensku a eTIPOS.sk ponúka svojim klientom pestrú kurzovú ponuku. V sekcii športových stávok nájdete všetky najtipovanejšie športy s výhodnými kurzami a štedrou porciou stávkových príležitostí. Ako je to dnes už bežné, vybrať si môžete buď z klasickej predzápasovej ponuky stávok alebo z ponuky LIVE stávok. Ak máte radi adrenalín a rýchlu hru, určite zvoľte LIVE sekciu. Vyhrať sa dá prakticky v každom okamihu akéhokoľvek zápasu. Navyše, aj pri stávkovaní naživo si môžete pri každej stávkovej udalosti vybrať z bohatého menu podstávok.

Live tipovanie

Stavte si cez mobil

Na to, aby ste tipovali online na eTIPOS.sk nemusíte byť pri počítači. Vytvoriť stávku môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Stačí mať pri sebe mobilný telefón s pripojením na internet a nainštalovanú mobilnú aplikáciu eTIPOS kurzové stávky, prípadne sa cez mobil pripojiť na mobilnú verziu našich internetových stránok. Aj cez váš smartfón je vytvorenie tiketu rýchle a jednoduché. Stačí pár klikov a ste v hre.

Nezabudnite využiť štedré bonusy od eTIPOSu

Ak ešte na stránkach eTIPOS.sk nemáte vytvorené konto, určite sa zaregistrujte. Hneď po registrácii vás čaká niekoľko príjemných bonusov. Využiť môžete napríklad štartovací balíček 10 € (5 € športové stávky + 5 € kasíno) alebo si tiež môžete podať prvú stávku úplne bez rizika až do výšky 50 €. Smútiť nemusia ani hráči, ktorí už u nás zaregistrovaní sú, veď môžu získať náš vernostný bonus, ktorý je závislý len od toho, koľko zábavy si u nás užijete. Získať môžete mesačne aj desaťtisíce Eur. Pozrite si našu bonusovú sekciu a uvidíte, že hrať u nás sa oplatí.

Vyskúšajte aj lotériu alebo kasínové hry

eTIPOS.sk však nie je iba o športových stávkach. Hráčom ponúka cez internet nekonečné množstvo
zábavy aj v iných hrách. Skúsiť šťastie môžete napríklad tipovaním čísel v najpopulárnejších lotériách
LOTO, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY, Keno 10 či EUROJAKCPOT alebo si zahrať obľúbené kasínové hry.
Medzi najpopulárnejšie patria skvelé online automaty, ruleta, blackjack či poker. Ľutovať nebudete,
ani keď sa pustíte do online stierania virtuálnych eŽrebov alebo si tipnete správne čísla v obľúbenom
eBingu. Jednoducho, na eTIPOS.sk je vždy čo robiť a dobre sa u nás zabavíte cez internet kedykoľvek
budete mať chuť.

Tipuj lotériu cez internet

Naspät

Týždenne rozdávame 1 000 €
Vyskúšaj nový žreb o 200 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov