Hra LOTO 5 z 35 mala v stredu svojich „troch kráľov“

(07. 01. 2021)

Sviatočný trojkráľový deň pripadol v tomto roku na stredu. Mnohí hráči lotérií spol. TIPOS s napätím očakávali výsledky žrebovania. Pravdepodobne najviac prekvapení ostali hráči hry LOTO 5 z 35, lebo sviatočné žrebovanie malo až troch „kráľov“, teda hráčov, z ktorých každý jeden získal výhru v prvom poradí vo výške 4 837,51 eura.

Prvý šťastný výherca získal 4 837,51 eura vďaka stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole – stĺpec. Stávku si predplatil na dve žrebovania a obsluhe terminálu zaplatil jedno euro. Úspešný bol hneď v prvom, stredajšom predplatenom žrebovaní.

Aj druhý šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji. Hráč veril vlastným číslam, na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil nimi 6 hracích polí – stĺpcov a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Za takúto stávku zaplatil 3,50 eura.

Tretí z „kráľov“ si okrem výhry v prvom poradí pripíše na svoj účet o pár stoviek eur naviac. Vďačí za to rozhodnutiu uzatvoriť systémovú stávku v „malom lote“. Urobil tak na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Prešovskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o náhodnú systémovú stávku v hre LOTO 5 z 35 – systém 6, ku ktorej si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania a zaplatil za ňu 7 eur.

Úspech mohol hráč so stávkou z východu Slovenska osláviť hneď po prvom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na sviatok Troch kráľov. Okrem 4 837,51 eura z prvého výherného poradia si bude môcť vďaka uvedenej systémovej stávke pripísať na svoj účet aj päť výhier z druhého poradia v celkovej výške 942,50 eura. Dokopy tak vyhral v prvom predplatenom žrebovaní 5 780,01 eura. Šťastie mu priniesli čísla 5, 6, 8, 19 a 28. Či bude úspešný aj v nedeľnom žrebovaní, je ešte vo hviezdach...

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Cena vkladu za jeden tip na jedno stávkové obdobie v hre LOTO 5 z 35 je 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

Naspät

Bleskové turnaje
Rozdeľ si bonus 20 000 €