Polmiliónová výhra z hry LOTO potešila v nedeľu hráča s predplatenou stávkou

(15. 11. 2020)

V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO bola v druhom ťahu hry dosiahnutá výhra v prvom poradí. Šťastný hráč, ktorý sa do hry zapojil s predplatenou stávkou, vyhral skvelých 500 000 eur.

Šťastný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a k tomu si stávku predplatil na dve žrebovania. Do hry tak vložil 4 eurá. Pol milióna eur šťastlivec vyhral v prvom predplatenom žrebovaní vďaka číslam 6, 8, 10, 11, 23 a 44. Tie obsahoval jeden z jeho dvoch tipov a v nedeľu boli vyžrebované ako výherné pre druhý ťah hry LOTO.

V hre LOTO bola tento rok dosiahnutá výhra v prvom poradí druhého ťahu už päťkrát. Z toho trikrát v stredajších žrebovaniach a dvakrát v nedeľnom. V prvom ťahu hry LOTO tento rok zaznamenala spol. TIPOS zatiaľ dva padnuté jackpoty a jednu výhru v prvom poradí. Doteraz najvyššou tohtoročnou výhrou v hre LOTO bol jackpot, ktorý padol v žrebovaní výherných čísel pre prvý ťah v stredu 26. februára. Išlo o výhru vo výške 5 982 492,50 eura. Získal ju hráč, ktorý v hre LOTO uzatvoril náhodnú stávku prostredníctvom SMS správy. Do hry pritom vložil len jedno euro. Tento jackpot v historickom rebríčku najvyšších výhier spoločnosti TIPOS aktuálne „kraľuje“ na ôsmom mieste.

Ďalšie žrebovanie výherných čísel pre hru LOTO sa uskutoční v stredu. V prvom ťahu sa bude hrať o jackpot vo výške 1 840 268,40 eura. V druhom ťahu hry LOTO sa bude znovu hrať o výhru v prvom poradí vo výške 500 000 eur. Hráči majú možnosť zahrať si aj o skvelý jackpot v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Jeho aktuálna výška je 152 478,75 eura.

Naspät


Dátum: 26. 1. 2021 copyright © 2008 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.