Hral s LOTOm a vyhral auto!

(13. 11. 2020)

Slovenské cesty už brázdi ďalší majiteľ nového auta, ktorý ho vyhral vďaka hre LOTO. Šťastný výherca si kľúče od novučičkej KIA Optima v hodnote približne 40 000 EUR prebral z rúk fantastického Adama Žampu, slovenského reprezentanta v zjazdovom lyžovaní.

Výherca z Trnavského samosprávneho kraja sa môže pochváliť novým automobilom. Ten vyhral v špeciálnom žrebovaní vďaka hre LOTO. „Vôbec som tomu neveril a ešte stále neverím, že sa na mňa usmialo takéto šťastie," povedal šťastný výherca pri preberaní novučičkej KIA Optima.

Vyskúšať šťastie odporúča aj ostatným. „Hlavným hráčom u nás v rodine je moja manželka," vtipne podotkol. „Aj vďaka tejto výhre však budeme v tipovaní určite pokračovať," doplnil šťastný výherca, ktorý vyhral vďaka stávke s náhodným výberom, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS.

Jesenné prémiové žrebovanie Víťazná jazda s LOTOm sa skončilo. Vyžrebovaní boli piati výhercovia áut KIA Optima, ktorým výhry postupne odovzdávame. Už čoskoro však prinesieme ďalšie prémiové žrebovania. A na fantastické nové autá sa budú môcť tešiť ďalší súťažiaci. Treba len sledovať webstránku či sociálne siete TIPOSu.

Pre prémiové žrebovania platí, že zákazník si musí odložiť potvrdenie o uzatvorení stávky, kde má uvedený prémiový kód. Aj v prípade, že nevyhrá finančnú časť výhry, môže vyhrať auto a týmto kódom sa musí preukázať.

Najnovšiemu výhercovi srdečne gratulujeme a na ďalších výhercov sa veľmi tešíme.

Hrať s LOTOm a ďalšími hrami od spoločnosti TIPOS sa naozaj oplatí. A čo vy? Už ste si podali?

Naspät

Vianočné turnaj
Získaj podiel zo 60 000 €
Vianočná lotéria je späť
Loto prémia
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov