Tipujte kurzové stávky cez mobil. Na www.tipkurz.sk teraz aj live stávky!

(22. 07. 2010)

Tipovanie kurzových stávok cez mobil

Ste športový fanúšik a chcete si podať stávku na športovú udalosť? Vyskúšajte našu novinku Tipovanie cez SMS a live stávky na www.tipkurz.sk. Tipovanie športových výsledkov nikdy nebolo jednoduchšie! Znásobte svoj športový zážitok aj radosťou z výhry. Služba live stávky ponúka možnosť živého tipovania na udalosti v priebehu športového zápasu.

Ako správne tipovať cez SMS

Zašlite prázdnu bezplatnú SMS na číslo 3388, obdržíte pokyny k registrácii a informácie o ďalšom postupe (ak ste už boli registrovaní na tipovanie číselných lotérií cez SMS, nie je potrebné opäť sa registrovať). Po zaslaní SMS v tvare INFO na 3388 vám bude doručená SMS s aktuálnou ponukou zápasov. Po vybraní jedného alebo viacerých zápasov a zadaní výšky vkladu zašlite svoj tip na číslo 3388.  O prípadnej výhre sa dozviete po zaslaní  SMS v tvare VYHRA na 3388. Službu je možné kedykoľvek zrušiť cez SMS v tvare STOP na 3388.

Spoplatnená je len SMS, prostredníctvom ktorej podávate svoj tip (účtuje sa cena bežnej SMS). Všetky ostatné SMS sú bezplatné. Sumu stavenú na jednotlivé zápasy zaplatíte vo faktúre svojho mobilného operátora. Stávku je možné podať u všetkých mobilných operátorov.

Využite rýchly, jednoduchý a pohodlný spôsob podania svojej stávky. Tipujte cez SMS!

Live stávky TIPKURZ.SK

So štartom MS vo futbale spúšťa TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., pre hráčov kurzových stávok na www.tipos.sk v herni TIPKURZ.SK vo svete mimoriadne obľúbenú službu live stávky.

Live stávky ponúkajú možnosť živého tipovania na udalosti v priebehu športového zápasu. Možnosti a ponuka udalostí je pri tejto forme stávkovania prakticky neobmedzená. Hráč môže live tipovať napríklad: počet gólov, ktoré ešte padnú, ktorý tím zahrá najbližší rohový kop, ktorý tím dostane žltú kartu, kto bude vhadzovať aut  a podobne.

Živé tipovanie vnáša do hry viac vzrušenia, napätie, ktoré hráč prežíva počas zápasu, je neopakovateľné. Na takúto formu tipovania je internetové prostredie ako stvorené, prináša hráčovi pocit aktívnej účasti na samotnom zápase.

Tipovanie hier je určené len pre hráčov starších ako 18 rokov.

Naspät

Týždenne rozdávame 1 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov