Tipujte lotérie aj cez SMS na 3333

(02. 11. 2009)

Vyskúšajte novinku-Tipovanie cez SMS. Teraz si môžete podať stávku na číselné lotérie aj cez SMS správu! Služba je dostupná pre zákazníkov T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko. Jednoducho, 24 hodín denne môžete uzatvárať stávky na číselné lotérie LOTO, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY a KENO 10. Viac informácií o novej službe nájdete TU!

Tipovanie cez SMS je pre užívateľa jednoduché a zrozumiteľné. Kedykoľvek môže hráč podať stávku na lotériové hry LOTO, doplnkovú hru JOKER, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY a KENO 10. K podaniu stávky stačí mobilný telefón a jediná bezplatná aktivácia tejto služby. Okrem uzatvorenia stávky hráč zrealizuje cez SMS aj overenie, uhradenie a vyplatenie výhry na svoj účet.

Na aktiváciu služby je potrebné poslať prázdnu SMS na číslo 3333 a svoju voľbu následne jedenkrát potvrdiť „ANO“. Registrácia, ako aj samotné podanie stávky je užívateľsky prehľadné, stačí, aby sa hráč riadil pokynmi od operátora. Nová služba platí v sieti T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko, u oboch mobilných operátorov je postup pri podávaní stávok na lotérie jednotný.

Cena stávky je rovnaká, ako pri podávaní v klasickej zberni alebo cez herný portál www.tipos.sk, ku každému tipu je  účtovaná len cena bežnej SMS. Tipovanie hier je určené pre zákazníkov starších ako 18 rokov, či už majú paušál alebo predplatenú kartu.

Naspät

Týždenne rozdávame 1 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov