TIKET-SCAN overte si výhru jednoducho a bezpečne

(23. 01. 2009)

Pre našich hráčov prinášame novú službu - overovacie zariadenie TIKET-SCAN. Zariadenie je inštalované v rámci pilotného programu, ktorého cieľom je skvalitňovať a zjednodušovať služby pre zákazníka.

Zariadenie spoločnosti je nainštalované vo vybraných 50 zberniach, s ohľadom na návštevnosť a ich dostupnosť.

TIKET-SCAN je samoobslužné overovacie zariadenie výhier v číselných lotériách LOTO, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY, KENO 10 a KLUB KENO. Zariadenie je aktívne počas otváracích hodín zberne. Hráč sa po priložení hornej časti potvrdenia o uzatvorení stávky (čiarový kód) k čítacej časti TIKET SCAN-u (svietiaci červený pás) okamžite dozvie, či jeho stávka je výherná alebo nie. V prípade výhry do 35 EUR sa na displeji zobrazí aj výška jeho výhry. Pri vyšších výhrach (do 3 500 EUR) sa na displeji zobrazí text „Výhra – kontaktujte obsluhu terminálu“.

TIKET-SCAN slúži len na optické overenie výhry. Finančná hotovosť v hodnote reálne dosiahnutej výhry bude zákazníkovi vyplatená až po overení jeho stávky obsluhou terminálu v zberni, v prípade vyššej výhry (nad 3 500 EUR) bude takáto výhra v zmysle herného plánu vyplatená výlučne v sídle spoločnosti TIPOS.

Toto zariadenie prináša hráčom skvalitnenie ponúkaných služieb a zrýchlenie overovania výhier.

      

 

Naspät

Týždenne rozdávame 1 000 €
Maxi Turnaj
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov