OZNAM: Obmedzenie hrania v závere roka 2019 a na Nový rok

(31. 12. 2019)

Vianočné sviatky každoročne ovplyvňujú pravidelné žrebovania v číselných lotériových hrách. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. zo zákona neprijíma stávky, nežrebuje a ani nevypláca výhry na Štedrý deň a ani na Prvý sviatok vianočný.

Tento rok pripadne Štedrý deň (24.12. 2019) na utorok a Prvý sviatok vianočný (25. 12. 2019)  na stredu. V uvedených dňoch nebude možné uzatvoriť a prijať stávky, nebudú sa vyplácať výhry, nebudú sa predávať žreby a nebude možné ani registrovať pokladničné doklady do Národnej bločkovej lotérie (NBL). Technologické systémy prijímania i overovania stávok budú vypnuté a nebude umožnené ani vyplácanie výhier. Počas spomínaných dvoch sviatočných dní bude vypnutá aj internetová herňa, nebudú sa dať uzatvoriť ani stávky prostredníctvom správ SMS.

Druhý sviatok vianočný (26. december) pripadne tento rok na štvrtok. V tento deň bude štandardná doba prevádzky, vykonávajú sa všetky transakcie - príjem stávok, overovanie a výplata výhier číselných lotérií, predaj žrebov, overovanie a výplata výhier okamžitých lotérií, registrácia pokladničných dokladov. Uskutoční sa žrebovanie číselných lotérii KENO 10 a doplnkovej hry KENO JOKER. Budú sa žrebovať aj výherné čísla pre hry, ktoré sa bežne žrebujú v stredu -  LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER.

Na Silvestra, v utorok 31. decembra 2019, bude štandardná doba prevádzky s tým, že uzávierka hier bude na predajných miestach spol. TIPOS o 18:00. Uskutoční sa žrebovanie hier KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER. Do 18:00 bude umožnený aj predaj a overovanie stieracích žrebov a registrácia pokladničných dokladov. Internetové hry a TIPKURZ SMS budú bez obmedzení.

V prvý deň nového roka, v stredu 1. januára 2020, nebude umožnené uzatvárať stávky alebo vyplácať výhry na predajných miestach spol. TIPOS, nevykonávajú sa žiadne transakcie.

Vo štvrtok 2. januára 2020, budú už všetky technologické systémy zapnuté, doba prevádzky bude štandardná. Uskutoční sa žrebovanie číselných lotérii KENO 10 a doplnkovej hry KENO JOKER. Budú sa žrebovať výherné čísla aj pre hry, ktoré sa bežne žrebujú v stredu -  LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER.

V piatok 3. januára 2020 až pondelok 6. januára 2020 (sviatok Troch kráľov) - budú všetky kanály na uzatváranie stávok zapnuté a doba prevádzky bude štandardná. V uvedenom čase sa budú, vykonávať všetky transakcie (príjem stávok, overovanie a výplata výhier číselných lotérií, predaj žrebov, overovanie a výplata výhier okamžitých lotérii, registrácia pokladničných dokladov) a  uskutočnia sa všetky žrebovania hier.

Šťastné a pokojné vianočné sviatky, plné hojnosti a radosti, Vám želá TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Vyskúšaj nový žreb o 200 000 €
Vstupný bonus 1 050 € + 280 spinov
Tipuj o 1 000 € každý týždeň