Koncom septembra sa ale šťastie v hre nekončí!

(04. 10. 2019)

September bol k hráčom eTIPOS.sk naozaj štedrý. Na záver to potvrdil hráč, ktorému sa tesne pred koncom mesiaca podarila neuveriteľne vysoká výhra v hre Burning Desire.  Za výhru 16 000 € si už naozaj môže kúpiť nielen dovolenku, ale aj malý osobný automobil.

Koncom septembra sa ale šťastie v hre nekončí!

Ešte je len začiatok októbra a hráči na eTIPOS.sk vyhrávajú závratné sumy. Hráč s prezývkou Miroslav47 sa pustil do hry Mirror Shield a mal naozaj šťastie v hre. V prvý októbrový deň počas štyroch hodín nahral niekoľko výhier  v celkovej sume  94 875 €. Pri jeho priemernej výške vkladu 30 € je to veľmi úspešná hra.

Takto vyzerala jedna z najzaujímavejsích výhier zo série hier tohto hráča:

1.10. bol úspešný deň aj pre ďalšieho hráča. Dobrodruhovi patrikovi** sa podarilo odhaliť poklad mystického Avalonu. Stalo sa tak vďaka natočeniu truhlice v hre Avalon. Tým šťastným sa stal práve siedmy voľný spin. Celková hodnota pokladu bola napokon vyčíslená na 2 750,00 €.  

Využite aj vy šťastný mesiac. Hrajte a vyhrávajte.

Online herňa eTIPOS.sk je licencovaná slovenská online herňa a hráči v nej nájdu najväčšiu zábavu, napätie, férové bonusy a najvyššie výhry. Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk. Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät

Najlepšia ponuka