Eurojackpot je 44 miliónov EUR

(19. 09. 2019)

Predstavte si, že vyhráte v lotérii EUROJACKPOT 44 miliónov eur. Čo všetko si môžete za tento veľký balík peňazí kúpiť? Ako veľmi sa vám zmení život? Zapojili sme fantáziu za vás.

 1. Nemusíte už nikdy pracovať

  Ak zoberieme do úvahy, že priemerný Slovák zarobí za mesiac približne 1 100 €, tak v prípade tejto výhry by ste nemuseli pracovať viac ako 3 000 rokov.

 2. Môžete si kúpiť niekoľko stoviek bytov

  Aj napriek tomu, že sú momentálne byty na Slovensku, a špeciálne v hlavnom meste, na svojich maximách, vy by ste sa týmto faktom vôbec nemuseli zaoberať. Len v Bratislave by ste si mohli dovoliť viac ako 200 trojizbových bytov.

 3. Cestujte aj na druhý koniec svet

  Pre tých z vás, ktorí sú vášnivými cestovateľmi máme vynikajúce správy. Aj tých najnáročnejších all inclusive dovoleniek do Austrálie by ste si mohli dovoliť až 16 tisíc.

 4. Nie je auto ako auto

  A čo nesmie do vybavenia nového milionára chýbať? No predsa luxusné auto. A nie jedno! Len samotných modelov Porsche Carrera S by vám v garáži mohlo stáť viac ako 300 kusov. 

 5. Letecky kamkoľvek a kedykoľvek

  Čakať v letiskových halách a vyhľadávať najlacnejšie letenky do obľúbených destinácii by bolo minulosťou. Na vašom súkromnom lietadle, za ktoré by sa nehanbili ani najväčšie filmové hviezdy, by ste sa pohodlne dopravili kamkoľvek. Dokonca by ste mohli kúpiť jedno aj vašim príbuzným, pretože z tejto výhry by ste si mohli dovoliť až dve a ešte by vám zostalo aj na prevádzku.

Online herňa eTIPOS.sk je licencovaná slovenská online herňa a hráči v nej nájdu najväčšiu zábavu, napätie, férové bonusy a najvyššie výhry. Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk. Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät

Najlepšia ponuka