Hrajte Eurojackpot a dostanete voľné spiny

(18. 09. 2019)

EUROJACKPOT patrí medzi najobľúbenejšie lotérie nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. Teraz však máme pre vás ešte ďalší bonus. Okrem miliónovej výhry vám darujeme 30 voľných spinov. Spolu môžete využiť v jednej z našich top online hier Alchemist Gold.

Jediné čo na to potrebujete je tipnúť si viac ako 30 polí a bonus vám je automaticky pripísaný nasledujúci pondelok. Akcie môže každý hráč zúčastniť v danom týždni iba jedenkrát a svoj bonus musí využiť iba do konca daného týždňa!

Tak na čo čakáte? Z tohto darčeka sa už teší 23 hráčov. Budete ďalšími práve vy? Kliknite na eTipos.sk a prajeme vám šťastnú ruku!

CHCEM HRAŤ

Online herňa eTIPOS.sk je licencovaná slovenská online herňa a hráči v nej nájdu najväčšiu zábavu, napätie, férové bonusy a najvyššie výhry. Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk. Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät

Najlepšia ponuka