Gratulujeme dvom hráčom, ktorým sa podarilo zdvojnásobiť si výhru!

(17. 09. 2019)

Výhra v Eurojackpote poteší určite každého, dvojnásobná výhra prináša dvojnásobnú radosť. Číselná lotéria Eurojackpot ponúkla šancu zdvojnásobiť si výhru. Šťastie mali hneď dvaja hráči, ktorí splnili podmienky bonusovej hry a získali dvojnásobok výhernej sumy. Týmto šťastným výhercom stačilo podať plný Eurojackpot tiket na eTIPOS.sk a vďaka výhre v siedmom poradí sa ich výhra zdvojnásobila.

Okrem dvoch hráčov, ktorí si odniesli zdvojnásobenú výhru, mal ešte jeden hráč veľmi blízko k získaniu tohto bonusu. Bohužiaľ nesplnil jednu z podmienok. Hráč natipoval štyri polia, zabudol však na Eurojackpot JOKER. Neplnil tak podmienku plného tiketu. Veríme, že ho táto drobná chyba neodradila a bude mať šťastie pri ďalšom žrebovaní.

Využi a ty šancu zdvojnásobiť svoju výhru. Dôležité je nezabudnúť splniť všetky uvedené podmienky a potom už len mať šťastie v hre. Podrobnosti nájdeš na stránke eTIPOS.sk.

Online herňa eTIPOS.sk je licencovaná slovenská online herňa a hráči v nej nájdu najväčšiu zábavu, napätie, férové bonusy a najvyššie výhry. Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk. Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät

Spin & Win
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka