Spoznajte výhercu automobilu v Miliónovej jazde s TIPOSom

(25. 06. 2019)

Miliónová jazda s TIPOSom pokračuje až do 4. augusta tohto roka a my každú nedeľu rozdávame v prémiových žrebovaniach v hre LOTO tri štýlové osobné automobily. Doteraz sme ich rozdali už pätnásť, avšak osemnásť automobilov ešte stále môžete vyhrať aj vy! Jedným zo šťastlivcov, ktorí uzatvorili stávku v hre LOTO a vyhrali automobil, je aj pán Gabriel z obce Bretejovce, ktorý si svoje nové auto osobne prišiel prevziať do Bratislavy.Stávku v hre LOTO uzatvoril na pošte v obci Lemešany a vyšla ho na 1 euro. Po pár dňoch sa s manželkou vybral na predajné miesto TIPOS, aby si overili, či náhodou niečo nevyhrali. Zažili obrovské prekvapenie, keď im oznámili, že vyhrali osobný automobil v Miliónovej jazde s TIPOSom. „Bola a stále to je obrovská radosť. My podávame stávky už mnohé roky a vždy sme verili, že raz niečo vyhráme," povedal nám pán Gabriel, ktorý celý život pracoval v železiarňach v Košiciach a dnes si už užíva dôchodok.

Automobil podaruje svojej dcére a spolu s jej manželom a tromi deťmi už čoskoro na novom štvorkolesovom tátošovi odchádzajú na letnú dovolenku do Chorvátska. „Verím, že budú mať krásnu dovolenku na tomto novom a pohodlnom aute," hovorí šťastný výherca, ktorému v Bratislave robil spoločnosť zať a vnuk. Pán Gabriel tvrdí, že za všetko môže osud. „Kedysi, písal sa rok 1989, mi ukradli spred roboty trojročné auto a vidíte, teraz mi ho osud vrátil v podobe tejto výhry," teší sa dôchodca, ktorý plánuje hrať LOTO aj do budúcnosti.Najbližšie prémiové žrebovanie v hre LOTO na vás čaká už túto nedeľu! Ak uzatvoríte stávku v hre LOTO na nedeľné žrebovanie, vaša stávka bude obsahovať unikátny prémiový kód. Už túto nedeľu vyžrebujeme ďalšie tri prémiové kódy a v rámci Miliónovej jazdy s TIPOSom rozdáme ďalšie tri štýlové osobné automobily.

Dôležité upozornenie - ak vyhráte niektorý z automobilov v Miliónovej jazde s TIPOSom, tak neplatíte z výhry žiadnu daň ani odvody.

>>>Chcem hrať o nové auto<<<

Naspät


Dátum: 28. 5. 2020 copyright © 2008 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.