Book of Secrets: Hráč získal až 19 voľných spinov a 1 458 €

(17. 05. 2019)

Vo štvrtok hodinu pred obednou prestávkou si hráč s nickom Samko331 spestril na www.etipos.sk voľnú chvíľku cez svoj mobil hrou Book of Secrets. Za 3,00 € roztočil valce a získal až 19 voľných spinov (točenie zadarmo).

To však ešte netušil, aké prekvapenie mu voľné spiny prinesú, špeciálne ten posledný 19-ty. Jeho celková výhra po ukončení voľných spinov dosiahla až 1 458 €. Hráčovi, samozrejme, gratulujeme a veríme, že ostane aj naďalej verný našej najväčšej licencovanej slovenskej online herni eTIPOS.sk, kde hráči nájdu zábavu, napätie, férové bonusy a najvyššie výhry.

V poradí 19. voľný spin priniesol nášmu hráčovi hneď niekoľko výherných línii s Tutanchamonovou maskou v celkovej hodnote 1213,50 eur:

 

 Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk.  Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät


Dátum: 24. 9. 2020 copyright © 2008 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.