Respin Joker: Vyššia stávka priniesla hráčovi vytúžené ovocie

(26. 04. 2019)

V noci zo štvrtka na piatok, krátko po polnoci (presne o 00:19), mal hráč s nickom Cvaky** chuť na čerešne. Neváhal teda obetovať na jeden spin v hre Respin Joker skutočne vysoký vklad v hodnote 100 €. Oplatilo sa mu to!

Hráč musí mať nervy zo železa, keď si trúfol svoju výhru zo základnej hry v hodnote 4 000 € ešte znásobiť v hre riziko. Risk bol však v tomto prípade zisk a znamenal celkovú výhru 8 000 €!

(zdroj: TIPOS)

Kedže sa hráčovi naozaj darilo, skúsil šťastie aj pri hre eRuleta

Pri hre eRuleta nás Cvaky** presvedčil o tom, že nula môže mať vyššiu finančnú hodnotu. Svoju nulu v čase 00:52 poistil hneď dvomi stávkami. To, že sa mu to skutočne oplatilo a bola to tá správna voľba z 37 možností na plátne našej eRulety, netreba vôbec pochybovať. Kedže to fungovalo, tak to o 2 minúty zopakoval a výsledok bol rovnaký. Gratulujeme!

Stávka v čase 00:52. Výška celkovej stávky 55 € - výhra  1 890 €


(zdroj: TIPOS)

„Chcem hrať"

O internetovej herni eTIPOS.sk

eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.
Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológiecertifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Spin & Win
Tipujte lotérie online
Najlepšia ponuka