OZNAM: Obmedzenie hrania v závere roka

(18. 12. 2018)

Vianočné sviatky každoročne ovplyvňujú pravidelné žrebovania v číselných lotériách. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. zo zákona neprijíma stávky, nežrebuje a ani nevypláca výhry na Štedrý deň a ani na Prvý sviatok vianočný. 

Tento rok pripadne Štedrý deň (24.12. 2018) na pondelok a Prvý sviatok vianočný (25. 12. 2018) na utorok. V uvedených dňoch nebude možné uzatvoriť a prijať stávky, nebudú sa vyplácať výhry, nebudú sa predávať žreby a nebude možné ani registrovať pokladničné doklady do Národnej bločkovej lotérie (NBL). Technologické systémy prijímania i overovania stávok budú vypnuté a nebude umožnené ani vyplácanie výhier. Počas spomínaných dvoch sviatočných dní bude vypnutá aj internetová herňa, nebudú sa dať uzatvoriť ani stávky prostredníctvom správ SMS.

Zvyčajné pondelkové žrebovanie výherných registračných kódov pre Národnú bločkovú lotériu bude výnimočne presunuté na štvrtok 27. decembra. Výherné registračné kódy budú zverejnené po ich validácii, a to v piatok 28.12.2018.

Druhý sviatok vianočný (26. december) pripadne tento rok na stredu. V tento deň už bude bežná herná prevádzka - uskutoční sa žrebovanie číselných lotérií KENO 10, KENO JOKER, LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER. Výherné čísla sa budú výnimočne žrebovať aj pre hry, v ktorých sa zvyčajne žrebuje v utorok - EUROMILIÓNY a EUROMILIÓNY JOKER.

Na Silvestra, v pondelok 31. decembra 2018, bude štandardná doba prevádzky s tým, že uzávierka hier bude o 18:00. Uskutoční sa žrebovanie hier KENO 10 a KENO JOKER. Do 18:00 bude umožnený aj predaj a overovanie stieracích žrebov a registrácia pokladničných dokladov. Internetové hry a TIPKURZ SMS budú bez obmedzení.

V prvý deň nového roka, v utorok 1. januára 2019, nebude umožnené uzatvárať stávky alebo vyplácať výhry na predajných miestach spol. TIPOS. Stávky však bude možné uzatvárať cez internetovú herňu eTIPOS.sk alebo cez správy SMS. Tieto dva spôsoby hrania budú v tento deň bez obmedzenia.

V stredu 2. januára 2019 budú už všetky technologické systémy zapnuté. Uskutoční sa žrebovanie číselných lotérií LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER, KENO 10 a KENO JOKER. Tiež sa budú výnimočne žrebovať výherné čísla aj pre hry, v ktorých sa zvyčajne žrebuje v utorok - EUROMILIÓNY a EUROMILIÓNY JOKER.

Vo štvrtok 3. januára 2019 budú zverejnené výherné registračné kódy pre Národnú bločkovú lotériu, ktoré boli vyžrebované v pondelok 31. decembra.

Šťastné a pokojné vianočné sviatky, plné hojnosti a radosti, Vám želá TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Najlepšia ponuka