Tipovanie cez mobil

Tipujte cez mobil! Mobilné tipovanie je jednoduché, rýchle a kdekoľvek dostupné. Stačí pár ťukov a máte natipované!

Mobilné tipovanie vám umožní:

Dobite si kredit s nami:

Potrebujete dobiť svoju kartu PRIMA, EASY alebo O2 KREDIT? S TIPOS-om je to jednoduché.

Tipovanie pomocou mobilnej aplikácie

Tipovať a hrať naše hry môžete aj cez mobil. Podmienkou je, aby ste mali mobilný internet a aby váš telefón podporoval JAVA aplikácie. Aplikácie na tipovanie sa dajú jednoducho stiahnuť a nainštalovať.

Ak ste zákazníkom spoločnosti Telekom (predtým T-Mobile Slovensko), môžete využiť aj jednoduchú možnosť, ako sa k herným aplikáciám  dostať poslaním SMS s textom "TIPOS" na číslo 123 (cena SMS je štandardná, podľa zvoleného programu).  Následne obdržíte bezplatnú SMS s wap linkou, cez ktorú sa dostanete priamo do wap zóny HRY a LOTÉRIE, kde sa môžete: 

  1. pohodlne zaregistrovať,
  2. stiahnuť si do mobilu herné aplikácie a hrať vybranú hru 
  3. dobíjať si hracie konto cez SMS - pokiaľ máte fakturovanú službu. Vklad zaplatíte cez faktúru operátora (výška jednorazového dobitia 9,96€).
  4. možnosť využiť aj ďalšie voliteľné interaktívne služby spojené s hrami (napr. info o výhrach, jackpotoch a pod.). 


V prípade stiahnutia aplikácií do počítača je nutné ich následne presunúť do mobilného telefónu cez USB kábel, infračervený port alebo bluetooth.

Pre samotné využívanie služby je potrebné, aby ste mali zaregistrované aktívne konto na našom tipovacom a hráčskom portáli s dostatočným kreditom pre konkrétnu hru. Vaše prihlasovacie meno, heslo a PIN kód je rovnaký, či pristupujete cez mobil alebo internetový prehliadač počítača. Zaregistrovať sa môžete aj priamo cez mobil, pomocou jednej z ponúkaných aplikácií.

Ceny sa dátové programy sú v cenníku mobilného operátora.Hrajte pre štastie!
Zabavte sa s kasínovými hrami!
V piatok hráte o 18 000 000 €!
Lotériový vernostný bonus