Hra LOTO 5 z 35 má po nedeľnom žrebovaní ďalšieho výhercu jackpotu

(27. 05. 2019)

Hra LOTO 5 z 35 má po nedeľnom žrebovaní výherných čísel ďalšieho výhercu jackpotu."Šťastný hráč si bude môcť na svoj účet pripísať výhru 74 253,20 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej hovorca uviedol, víťazný hráč svoju šťastnú stávku uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. „Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel. Uzatvoril tak šesťtipovú stávku, ku ktorej si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil 3,50 eura." Čépe dodal, že šťastie v nedeľnom žrebovaní priniesol hráčovi tip s číslami 7, 8, 17, 22 a 30.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Cena vkladu za jeden tip na jedno stávkové obdobie v hre LOTO 5 z 35 je 0,50 eura. „Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000," uviedol Čépe. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Majstrovská 15ka
Tipuj počasie a vyhraj
Štedrý vernostný program