V doplnkovej hre JOKER padol ďalší jackpot

(09. 05. 2019)

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol ďalší jackpot. „Šťastný hráč získal v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, jackpotovú výhru 55 491,95 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Výherca jackpotu z doplnkovej hry JOKER zatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. „Účasť v doplnkovej hre JOKER si šťastný hráč priplatil k dvojtipovej stávke v hre LOTO. Za takúto stávku zaplatil 2,50 eura," uviedol Čépe.

Hovorca ďalej povedal, že tento rok doteraz padol jackpot v doplnkovej hre JOKER päťkrát. „Najvyššou výhrou, ktorá bola v tomto roku doteraz dosiahnutá v doplnkovej hre JOKER, bol jackpot vo výške 278 418,50 eura. Túto výhru získal v žrebovaní 27. februára hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji," pripomenul Čépe.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Majstrovská 15ka
Tipuj počasie a vyhraj
Štedrý vernostný program