V hre LOTO 5 z 35 padol jackpot, rozdelia si ho traja hráči

(10. 01. 2019)

V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 bol dosiahnutý jackpot, ktorý si rozdelia traja hráči. „Každý z trojice výhercov si tak bude môcť na svoj účet pripísať 15 029,60 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Prvý z trojice výhercov mal šťastie vďaka šesťtipovej stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. „Jeden z jeho šiestich vlastných tipov obsahoval čísla 1, 7, 8, 19 a 26. Práve tie boli v stredu vyžrebované v hre LOTO 5 z 35. Hráčov vklad do hry bol 3 eurá," uviedol hovorca.

Druhý hráč skúšal šťastie v Nitrianskom kraji. „Tento hráč uzatvoril šesťtipovú stávku, ktorú si predplatil na dve žrebovania. Zaplatil za ňu 6 eur. Čísla, ktorým veril mu priniesli šťastie v druhom predplatenom žrebovaní," informoval Čépe.

Tretí hráč vyskúšal šťastie v „malom lote" prostredníctvom stávky uzatvorenej cez SMS. „Čísla 1, 7, 8, 19 a 26 odoslal v príslušnej SMS správe na číslo 3333. K stávke v hre LOTO 5 z 35 si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil jedno euro," povedal hovorca.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o  číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

Majstrovská 15ka
Tipuj počasie a vyhraj
Štedrý vernostný program