Titul „TIPOS - Športovec mesiaca“ získala za mesiac september 2018 Zuzana R. Štefečeková

(02. 10. 2018)

Víťazom ankety „TIPOS - Športovec mesiaca" za mesiac september 2018 je strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková. Rodáčka z Nitry získala 6. septembra 2018 na majstrovstvách sveta v juhokórejskom Čchangwone zlatú medailu v trape, keď uspela v dramatickom finále. Ďalšiu zlatú medailu získala na spomínanom šampionáte aj v súťaži zmiešaných párov.

Zuzana Rehák Štefečeková sa stala po prvýkrát svetovou šampiónkou pred ôsmimi rokmi, kedy zvíťazila na majstrovstvách sveta v Mníchove. Celkove už má na konte 5 medailí zo svetových šampionátov a zároveň vybojovala pre Slovensko miestenku na olympiádu do Tokia v roku 2020.

Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková bola v závere mesiaca úspešná aj na domácej pôde, keď 25. septembra v Trnave zvíťazila v trape na majstrovstvách Slovenska v streľbe z brokových zbraní.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je exkluzívnym partnerom ankety „Športovec mesiaca".

 

Na snímke slovenskí reprezentanti v športovej streľbe počas tlačovej konferencie 13. septembra 2018 v Bratislave po návrate z Majstrovstiev sveta v Kórei - zľava Danka Barteková, Zuzana Rehák Štefečeková, Erik Varga a Daniela Pešková. (Foto: TASR - Jakub Kotian)

Naspät

LOTO Miliónová jazda
Uvítací bonus až 10 €!