eTIPOS.sk: Nové kasíno je prispôsobené mobilom aj tabletom

(26. 09. 2018)

eTIPOS.sk kasíno prešlo kompletným redizajnom. Prináša modernejšiu, užívateľsky príjemnejšiu grafiku a je plne responzívne pre mobilné zariadenia. Nové kasíno ponúka hráčom viac ako 130 hier a je zatiaľ sprístupnené na doméne https://ecasino2.etipos.sk. Hráčom ponúka ako jediné licencované online kasíno na Slovensku najštedrejší bonusový program.

Chceme vám dopriať skvelý hráčsky zážitok a privítame aj váš názor, čo sa vám na novej verzii kasína páči a čo by sme mali vylepšiť. Píšte nám preto vaše postrehy cez tento odkaz alebo na info@tipos.sk. Každý príspevok si prečítame a starostlivo zvážime.

Chcem vyskúšat nové kasíno

O internetovej herni eTIPOS.sk

eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry aj stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

LOTO Miliónová jazda
NOVÝ Vernostný program
Každý hráč si zaslúži odmenu!