Štastná neštastná 13tka

(14. 09. 2018)

Pre mnohých je číslo 13 považované za nešťastné, určite to však neplatí pre hráča s nickom mamina535. Ten skúsil svoje šťastie práve vo štvrtok 13. 9., ktorý je aj navyše medzinárodným dňom pozitívneho myslenia. Jednoducho to muselo v takejto konštelácii hviezd fungovať!

Na svojom mobile to v eTIPOS.sk kasíne skúsil o 10:06 a pri stávke 9,00 € sa mu podarilo na výhernom prístroji Adventure Palace vytočiť výhru skvelých 4 755 €.

Najprv sa mu podarilo získať 15 voľných spinov a hneď 3. bol prelomový - podarilo sa mu ním získať hlavnú výhru. Gratulujeme!

 

Výlet do džungle, ktorý za to stojí! 

Vydajte sa na dobrodružstvo do džungle s týmto divokým 5-valcovým výherným prístrojom. Cestujte do srdca tohto exotického prístroja a objavujte bohatstvo nádhernej prírody. Grafika je ostrá pre oči a zvuky sú exotické pre ucho, čo pomáha hráčovi vcítiť sa do ďalekého kráľovstva džungle, v ktorom sa hra odohráva. Tento prístroj je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí nechcú strácať čas s niečím príliš zložitým a súčasne sa chcú príjemne zabaviť. 

Vyskúšajte si túto hru zadarmo v eTIPOS.sk kasíne!

Naspät

LOTO Miliónová jazda
Týždenne rozdávame 1 000 €
Uvítací bonus až 10 €!